Navasoft Bilişim

Hizmetlerimiz

Size Özel Çözümler

Web tasarım, e-ticaret altyapısı, dijital pazarlama, ürün fotoğraf video çekimi ile markanızın etkileşimini artırıyoruz.

Dış kaynak bilgi işlem, siber güvenlik ve belgelendirme süreçlerinde iş ortaklarımıza kesintisiz bir destek sunuyoruz.

Holistik Dijital Çözümler

Kurumsal Web Tasarım

İşletmenizin dijital dünyada doğru ve güçlü bir görüntüye sahip olması için kullanıcı dostu arayüz, mobil uyumluluk, SEO dostu, modern tasarım trendlerine ve işinize uygun markanızın hedeflerine yönelik tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

E-Ticaret Altyapısı

Hızlı, güvenli ve kolay kullanımı ile e-ticaret çözümlerimiz hem tüm pazaryerleri ile entegre çalışabiliyor hem de tüm muhasebe yazılımları ile entegre çalışabiliyor. Tüm süreçlerinizi tek panelden yöneterek zamandan tasarruf edebilir ve süreçlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, işletmelerin çevrimiçi başarıya ulaşmalarını sağlayan dinamik ve yenilikçi bir pazarlama yöntemidir.Google, Facebook, Instagram, Tiktok ve LinkedIN gibi arama motoru veya sosyal medya platformlarında markanızın reklam ve içerik üretme çalışmalarını üstleniyoruz.

Bilgi İşlem

Bilgi işlem ekibi bulunmayan firmalara, dış kaynak bilgi işlem hizmetleri sağlayarak iş süreçlerini optimize etmelerine ve teknolojik altyapılarını güçlendirmelerine yardımcı oluyoruz.

Siber Güvenlik

Siber tehditlere karşı etkili bir koruma sağlamak adına sızma testleri ve sıkılaştırma gibi proaktif önlemlerle işletmelerin zayıf noktalarını belirleyip güçlendirmekteyiz.

Belgelendirme

Sertifikasyon süreçlerinde deneyimli ekibimizle işletmelerin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek, rekabet avantajlarını artırmalarına katkı sağlıyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Navasoft Bilişim olarak, işletmelerin dijital dünyada güçlü bir varlık olmalarına yönelik kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Web tasarım, e-ticaret altyapısı ve dijital pazarlama gibi temel alanlarda uzmanlaşmanın yanı sıra, ürün fotoğraf ve video çekimi ile markaların çevrimiçi etkileşimini artırıyoruz.

Bununla birlikte, bilgi işlem ve siber güvenlik konularında da güvenilir çözümler sunarak iş ortaklarımızın dijital varlıklarını korumalarına destek oluyoruz. Ayrıca, belgelendirme süreçlerindeki ihtiyaçlarınızı anlayarak, ilgili alanlarda uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımızla iş ortaklarımıza kesintisiz bir destek sağlıyoruz. Navasoft Bilişim olarak, holistik bir bakış açısıyla işletmelerin dijital potansiyellerini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Referanslarımız

Bize Ulaşın, Profesyonel Destekle İlerleyin!

top